Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

Seramik kaplama, araçların yüzeyinde boyayı koruma amacıyla yapılan bir uygulamadır. Cam yapımı bir hammaddeye sahip bu uygulamanın ardından, araç yüzeyinde sertleşen malzeme, kalıcı ve oldukça sert bir korucu kalkan oluşturur. Uygulamanın ardından oluşan sertlik, kullanılan ürüne ve uygulamaya göre değişiklik gösterebilir. Seramik, nano teknoloji sayesinde yüzeye tutunur ve donar. Bu sayede altında kalan araç boyası ise çevresel faktörlere karşı korunmuş olur. Bu uygulama esasen nano teknolojisi ile üretilen malzemelerle yapılmalıdır. Farklı malzemelerle yapılan kaplamalar, dış etmenlerde zarar görebilir. Bu uygulamanın temel amacı, altta kalan araç boyasını korumaktır. Seramik kaplama işlemi sayesinde boya zarar görmeyecektir.

Bu uygulama üst düzey koruma sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Aracın boyasına zarar verebilecek birçok farklı faktörün olduğu unutulmamalıdır. Asit yağmurları, aşırı asitli ürünlerin kullanımı, toz, kir, çamur gibi faktörlerin yarattığı çizilmeler, ağaç reçinelerinin yaratabileceği boya yanmaları, güneşten UV ışınlarının oluşturduğu yanıklar, yollardaki tuz, asit, tozlanmalardan kaynaklı korozyonlar ve paslanmalar bu faktörlerden öne çıkanlarıdır. Tüm bu olası risklere karşı koruma kalkanı sağlayan seramik, aynı zamanda aracınızın boyasında parlaklık oluşturmaya ve bu parlaklığın kalıcı hale gelmesine de yardımcı olur. Bu kaplama uygulamasının hidrofobik özelliği, aracın yüzeyin toz, su ve kir tutmasını da engelleyecektir.

Uzman ve deneyimli ekibimiz, aracınıza üst düzey kalitede kaplama uygulaması yapmak için sizi bekliyor. Hemen aracınızı bize getirerek, bu koruma kalkanına sahip olabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA