Pasta Cila

Pasta Cila

Pasta cila uygulamaları araçların yüzeyindeki çizik ve asidik kusurların yok edilmesi için verilen hizmetlerdir. Pasta ve cila esasen iki ayrı uygulamadır. Pasta uygulaması ile boya üzerinde aşındırma yapılarak çizikler yok edilir. Bu işlemler sırasında boya inceltilerek, çizik ile aynı seviyeye getirilir. Çiziğin derinliğine ve boyaya göre farklı tipte pastalar kullanılır. Cila uygulaması ise, pastanın ardından kalan pürüzlerin yok edilmesi ve matlaşan görüntüyü parlak hale getirmek için kullanılır. Pasta işleminin verimini arttırmak ve aracınızın parlak bir görüntüye kavuşması için cila işleminin de mutlaka yaptırılması gerekir. Bu sebeple pasta ve cila işlemleri, ayrı ayrı değil, birlikte anılırlar.

Oldukça kolay görünmesine ve kısa sürmesine karşın, pasta ve cila işleminin araç üzerinde ciddi bir etkisi vardır. Pasta cila işlemi aracınıza canlılık, parlaklık ve şık bir görüntü kazandırır. Bunun yanı sıra yüzeyde ikinci bir katman oluşması, dayanıklılığı da arttıran bir faktördür. Söz konusu işlem her ne kadar basit ve kısa görünse de ciddi özen ister. Pasta ve cila uygulamasının işinde uzman kişilerce yapılması gerekir. Yoksa aracınız üzerinde istenmeyen hasarlar oluşabilir. Pasta ve cila yaptıracağınız işletmenin güvenilir ve deneyimli olması, uygulamanın başarısı açısından çok önemlidir.

Siz de aracınızdaki çizikleri yok etmek ve parlak bir görünüme kavuşmak için, otomobilinizi bize getirebilirsiniz. Uzman ve deneyimli ekibimiz, aracınızın ilk günkü parlaklığına kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA