Oto Kuaför

Oto Kuaför

Oto kuaför, genel olarak otomobillerin yüzeysel biçimlerde temizlenmesine verilen isimdir. Bu uygulamada, otomobilinizin iç aksamı detaylı bir şekilde temizlenir. İç aksamın yanı sıra, aracınızın üzerine pasta-cila işlemi de yapılır. Bununla birlikte aracınızın jantları da temizlenir. Bu temizlik sırasında genellikle asit bazlı özel ürünler kullanılır. Aracınızın temizlik sırasında zarar görmemesi ve doğru bir temizlik yapılması adına bu uygulamanın her zaman deneyimli ve uzman ellerce yapılması gerekir.

Bu işlemlerin genel olarak kaliteli bir işletmede, uzmanlarca yapılması, ideal sonuçlar doğuracaktır. Bu uygulamalar aracınızın korunmasını sağlar. Bununla birlikte antibaktiriyel özelliklere sahip kimyasallar ile detaylı temizlik yapılarak, araçta bulunan ve size zarar verebilecek bakteriler yok edilir. Otomobilinizde bulunan kumaş, deri parçalar ve plastik aksamlar, her biri için ayrı tasarlanan ürünler ile temizlenir ve koruma altına alınır.

Kumaş koruma işlemi, aracınızda yer alan kumaş aksamlara sıvı teması engeller. Bunun yanı sıra kumaşın nefes almasını ve süngerlerin hava almasını sağlar. Bu, kumaş ve sünger aksamların kullanım ömrünü uzatır. Bu sayede koltuklarınızın deforme olmasının da önüne geçilir. Plastik aksamlara yapılan koruma sayesinde ise, güneşe karşı dayanıklılıkları arttırılır. Bu sayede renk değişimi ve çatlama gibi sorunların önüne geçilir. Kullanılan bu ürünlerin toz itici özeliği de vardır. Bu aracınızın içerisinde toz tutmayan bir yapı oluşmasını sağlar.

Siz de, aracınızı Kavacık Oto Yıkama’ya getirerek, deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde; oto kuaför işlemlerinizi kolay ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA