Detaylı İç Temizlik

Detaylı oto iç temizlik

Detaylı oto iç temizlik, araçlarınızın iç aksamlarında yapılan, özenli ve dip köşe temizlik uygulamalarını ifade eder. Aracınızı, periyodik olarak temizletiyor olsanız bile, iç aksamlarda toz ve kir birikmesi sorunu ortaya çıkabilir. Yüzeysel temizlik uygulamaları, genel olarak bu aksamların temizlenmesi için yeterli olmamaktadır. Yüzeysel uygulamalarda genellikle aracın içi ve dışı yıkatılır. Detaylı temizlik işlemlerinde çok daha derin uygulamalarla işlem yapılır.

Detaylı iç temizlikte, öncelikle normalde yapıldığı gibi iç dış temizlik işlemleri yapılır. Bu işlemlerin ardından, aracın analizi yapılır. Analiz, hangi aksamların daha fazla kirli olduğunu belirlemek açısından önemlidir. Bu analiz sayesinde daha fazla özen isteyen aksamlar belirlenir. Ardından buhar makinesi ile aracın taban, koltuk, klima kanalı ve bagaj gibi bölgelerine sıcak buhar verilir. Sıcak buharın amacı, kirli olabilecek yerlerin yumuşamasını ve daha rahat temizlenmesini sağlamaktır. Ardından detaylı temizlik işlemleri başlar. Bu işlemlerde farklı tarzlarda formüle edilmiş kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar eşliğinde detaylı bir temizlik uygulaması yapılır. Son olarak işlem gören yerlerin tamamı, özel olarak sulu işlem yapabilen süpürgeler yardımıyla tamamen temizlenir.

Elektrik süpürgesiyle yapılan işlemin ardından mevsim şartlarına göre aracın içi tamamen kurutulur. Bu işlem yaz aylarında 1, kış aylarında ise 2 saati bulabilir. Aracın içi tamamen kuruduktan sonra müşteriye teslim edilir.

Kaliteli bir detaylı oto iç temizlik yaptırmak için Kavacık Oto Yıkama’yı tercih edebilir; aracınızın tamamen temizlenmiş olması duygusunu uzun bir süre boyunca yaşayabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA