Kavacık Oto Uygulama

Kavacık Oto Uygulama

Kavacık Oto Uygulama       

Kavacık oto uygulama olarak kaleme aldığımız bu yazıda, oto uygulama denilince sağladığımız hizmetlerin ne olduklarından ve nasıl uygulandıklarından kısaca bahsedeceğiz.

En başlıca oto uygulama hizmetimiz; arabalarımızın en hayati parçası olan motorlarının performansını düzgün seviyelerde tutmak amacıyla, gerekli olan temizlik ve bakım işlemlerinin yapılmasını sağlayan motor koruma hizmetimizdir.

Hızlı cila hizmetimiz de, oto uygulama söz konusu olunca sağladımız bir başka hizmettir. Adı üzerinde fazla çaba gerektirmeden yapılan bu işlem, kullanılan cilanın türüne bağlı olarak kuru ya da ıslak şekilde gerçekleştirilmektedir. Peki, bu işlem nasıl uygulanmaktadır? Kısaca söylemek gerekirse, en yeni ve hijyenik cihazlarla yapılması gereken bu işlem üç adımda gerçekleştirilmektedir: aracınızın kostiksiz bir oto şampuanıyla yıkanması (cila sürecini etkileyebilecek kir ve tozdan arındırılması için), spreyleme (dozunda olmak kaydıyla) ve en son adım olan kurulama ve parlatma sürecidir.

Son olarak; Kavacık oto uygulama firmamız olarak oto uygulama hizmetlerimiz kapsamında sağladığımız bir başka hizmet de, seramik kaplama hizmetidir. Araçların alaşım ve boyalarında meydana gelebilecek hasarların önüne geçerek; onlara korunaklı bir yapı kazandıran bu uygulama, sırasıyla şu adımların uygulanması ile gerçekleştirilir: hazırlık amacıyla aracın hem yıkanması hem de bunu takiben pasta cila işlemi (mikro-fiber bezler kullanılarak) ve son olarak kaplama işleminin yapılması.

Elbette oto uygulama kapsamında sağladığımız hizmetler, yukarıda verilen örneklerle sınırlı değil. Hem yukarıda verdiğimiz hizmetler hem de diğer oto uygulama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHEMEN ARA