Beykoz Oto Uygulama

Beykoz Oto Uygulama

Beykoz Oto Uygulama

Beykoz oto uygulama olarak çalışmalarımızın en başında her daim arabalarınızın en önemli parçası olan motorların performansını düzenlemek ve düzgünlüğünü sağlamak amacıyla gerekli olan tüm çalışmaları eksiksiz ve kusursuz bir şekilde uygulamaktayız. Araçlarınızda ki motorlarınızın temizlik ve bakım işlemleri firmamız bünyesinde büyük bir titizlikle uygulanmaktadır. Oto uygulama ele alındığı zaman bir başka hizmetimiz de hızlı cila hizmetimizdir. Hızlı cila işlemi sandığınızdan çok daha kısa sürede yapılmaktadır. Kullanılmakta olan cilanın türüne göre iki çeşit olarak uygulanır. Islak cila ve kuru cila olarak iki işlemi bulunmaktadır.

Hızlı cila işlemi firmamız güvencesiyle en son model ve en hijyenik cihazlarla yapılmaktadır. Cila işlemi yalnızca üç adımda gerçekleşir. İlk işlem ise aracınızın kostiksiz bir oto şampuanıyla ayrıntılı yıkanması, spreyleme ve en son adım olan kurulama ve parlatma sürecinden meydana gelmektedir. Bu işlem sandığınızdan daha kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Bu kadar kısa süre içerisinde aracınızın son halini gördüğünüzde şaşkınlıktan neredeyse küçük dilinizi yutabilirsiniz. Cila işlemi araçların muhteşem görünmesini sağlar.

Beykoz oto uygulama olarak yapmış olduğumuz son çalışma ise seramik kaplama hizmetidir. Yaptığımız bu işlemle araçların boyalarında meydana gelebilecek hasarların önüne geçmekteyiz. Oldukça korunaklı bir yapı kazandıran bu işlem aracınızı yıkarak başlamaktadır. Daha sonra ise pasta cila işlemi ve en son olarak da kaplama işlemi gerçekleştirilir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHEMEN ARA