Beykoz Oto Temizlik

Beykoz Oto Temizlik

Beykoz Oto Temizlik

     Beykoz oto temizlik kıymetli araçlarınızın bakımı için var olmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan farklı hizmetlerimizin içerisinde yer alan en önemli hizmetlerimizden biri de oto temizliğidir. Araçlarınızın iç ve dış temizliğini titizlikle sağlayan tecrübeli personellerimizle tüm kötü görüntü ve kokudan tamamen kurtulacaksınız. Hayatımızın bir parçası haline gelen araçlarımızda neredeyse günün büyük bir kısmını onlarla geçiririz. İşimiz gereği araçlarımızı her gün ziyaret ederek kullanımlarını sağlarız. Bu yüzden sağlığımız açısından araçlarımızın yer ve tavan döşemeleri, gösterge bölümleri, koltuklar ve iç cam gibi bölümlerinin temizliğine ve bakımına oldukça önem vermemiz gerekir.

     Beykoz oto temizlik araçlarınızın iç döşeme temizliklerini hiçbir detayı atlamadan titizlikle gerçekleştirmektedir. Ayrıca temizlik işlemlerinde kullanılan kimyasal ilaçlar aracınıza ve size zarar vermeyecek şekilde ayarlanıp uygulanmaktadır. Araç içinde çok fazla yiyecek ve içecek tüketilmektedir. Özellikle çocuklu bir ailenin arabasında gıda tüketilmesi kaçınılmazdır. Yemeklerden dökülen inatçı lekeleri koltuk döşemelerinizden ve aracınızın içinden aracınıza hiçbir zarar vermeden özenle çıkartıyoruz. Döşemelerin alt ve üst detaylarına kadar özel temizliğini kusursuz bir şekilde sağlıyoruz.

Araçların dış temizliğinden çok iç temizliği sizin ve sevdikleriniz için daha çok ön planda olmalıdır. İç temizliği düzenli yapılmayan bir aracın içi gözle görülemeyen bakteri yuvasına dönmektedir. Bu durum özellikle küçük bebeği olan aileler için son derece tehlikelidir. Aracınız temiz görünse dahi iç temizliği belirli aralıklarla mutlaka uygulanmalıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHEMEN ARA